Chránime životné prostredie !

Výrobky zo 100% recyklovaného materiálu
Chránime životné prostredie

Možnosť opätovného využitia platového materiálu späť do produkcie výrazne chráni naše životné prostredie a to hlavne tým, že sa zmenšuje masa vyprodukovaného odpadu. Plast patrí k jedným z najväčších znečisťovateľov nášho prostredia. Prosíme Vás, začnite aj Vy recyklovať a pomôžete tým našej planéte aj sebe samým.

My 100% recyklovaný materiál v podobe LDPE a HDPE “regranulátu” používame často. Najväčšia časť nami použitého recyklovaného plastu je použitá pri výrobe vriec na odpad (hlavne tie s označením “regranulát”)  a šedých plastových obálok, ktoré sa využívajú pri expedícii tovaru konečnému zákazníkovi. Avšak, recyklovaný materiál sa nedá použiť na priamy styk s potravinou. Preto všetky obaly, ktoré sú prednostne určené pre styk s potravinou sú vyrábané výhradne z čistého materiálu. Ako napríklad naše Potravinové fólie, HDPE potravinárske prírezy, alumuniové fólie, alebo aj špeciálne typy vriec.

Neustále sa snažíme, aby sme našou činnosťou nadmieru nezaťažovali, ale naopak, chránili naše životné prostredie. Či už nabádaním zamestnancov k šetrnosti, samotnou recykláciou a používaním recyklovaných materiálov, až po uprednostňovanie organických materiálov a šetrnosti pred spotrebou. Prezrite si našu ponuku výrobkov a tovaru a neváhajte nás kontaktovať, ak máte záujem o ich ekologické varianty.